Chat with us on WhatsApp
1

Parcela de teren intravilan, de vanzare, Oncea, Bihor

60.095 €
Bihor-Oradea
COD Anunt:
V4255 - P2144
Vizualizari:
2923

Detalii despre anunt

Detalii teren
  • Deschidere teren:Drum
  • Tip teren:Intravilan
  • Suprafață teren:707.00
  • Lățime teren:35.00
  • Lungime teren:20.00
  • Dimensiune fațadă teren:35.00

Descriere
Agentia imobiliara Gaminvest va propune spre vanzare cu exclusivitate,un teren intravilan, Oncea, Oradea. Este situat într-una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Oradea – cartierul Oncea, pe Strada Caisilor. Această zonă este apreciată pentru liniștea și aerul curat pe care le oferă, dar și pentru proximitatea față de oraș și accesul facil către principalele puncte de interes din Oradea. Terenul are o suprafata de 707 mp are un front stradal generos de 35 de metri liniari, ceea ce permite o flexibilitate ridicată în privința proiectării unei locuințe. Se pretează excelent pentru construcția unei case individuale, a unui duplex sau a unei vile de vacanță, având suficiente dimensiuni pentru amenajarea unei grădini, terase, piscine sau garaj. Toate utilitățile necesare sunt disponibile la limita proprietății: apă, canalizare, curent electric și gaz – economisind astfel timp și bani în procesul de construcție. Accesul la teren se face pe un drum asfaltat, într-o zonă populată, dar totodată liniștită și verde. Zona este în plină dezvoltare, fiind populată cu locuințe noi, iar vecinătățile sunt civilizate. Se află aproape de magazine, școli, mijloace de transport, dar și de zone naturale ideale pentru relaxare. Prin departamentul de Brokeraj Credite Gaminvest vă oferim consultanță și asistență gratuită pentru obținerea oricarui tip de credit. Vino în agenția noastră pentru a calcula împreună rata, posibilitatile de incadrare și a obține cele mai bune oferte de finanțare din partea băncilor partenere. Prețul de vânzare propus de proprietar este : 60095 euro, usor negociabil (85 euro/m2). Agentia nu percepe comision de la cumpărător! Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, nu ezitați să ne contactați! Vă stăm cu drag la dispoziție.

Description of image
Comision 0 Exclusiv

25.000 €

Teren intravilan de vanzare in Santandrei, 500 mp.

Santandrei

Cod: V4295 - P3122

Front stradal

16.00

Suprafata teren

500.00

Utilitati Teren: Gaz

Description of image
Comision 0 Exclusiv

184.000 €

Teren intravilan 2000 mp, Sanmartin, Bihor

Sanmartin

Cod: v4109 - p2220

Front stradal

15.00

Suprafata teren

2000.00

Utilitati Teren: Curent, Apa, Utilitati in zona, Oportunitate de investitie, Parcelabil, Acces auto

Description of image
Comision 0

90.000 €

Teren intravilan de vanzare, cu front la E67, la 2 km de Oradea, Bihor

Biharia

Cod: A2249A - P1684

Front stradal

38.00

Suprafata teren

2000.00

Utilitati Teren: Curent

Description of image
Comision 0 Exclusiv

69.000 €

Teren intravilan de 5000 mp in Roit, Bihor

Roit

Cod: V4550 - P3221

Front stradal

18.00

Suprafata teren

5312.00

Utilitati Teren: Curent, Apa, Canalizare, Gaz, La sosea, Acces auto, Teren imprejmuit

Description of image
Comision 0

24.330 €

De vanzare teren intravilan Sititelec, Husasau de Tinca, Bihor

Sititelec

Cod: V2379 - P60

Front stradal

38.00

Suprafata teren

4866.00

Description of image
Comision 0

160.000 €