Chat with us on WhatsApp
1

Teren industrial si servicii de vanzare, Calea Borsului, Oradea, Bihor

396.150 €
Romania- Bihor-Oradea
COD Anunt:
V3694 - P1359
Vizualizari:
5381

Detalii teren
  • Tip de tăiere al terenului:1.20
  • Deschidere teren:Drum
  • Tip teren:Intravilan
  • Suprafață teren:13900.00
  • Dimensiune fațadă teren:50.00

Aprobari & Certificari
  • PUZ aprobat:PUZ Aprobat
  • POT teren:60

Descriere
Gaminvest propune spre vanzare teren intravilan cu destinatie mixta: servicii si industrial, situat pe Calea Borsului, Oradea, Bihor, Romania

Terenul masoara o suprafata de 13900 mp si dispune de o deschidere de 50 ml direct la Calea Borsului.
Situat in vecinatatea Parcului Industrial I, are acces la mijloace de transport in comun precum tramvaiul , creand posibilitatea de a asigura cu usurinta accesibilitatea fortei de munca din oras.

Terenul dispune de PUZ aprobat:
=functiuni industriale, depozitare, servicii, transport dar si comert, showroom, locuinte de serviciu
- POT 60%, CUT 1,2
-regim maxim de inaltime admis: 25 m, (1-2S/D)+P+4+R
Exista si un proiect propus in vederea constructiei unui showroom, birouri si hala de depozitare in urmatoarea varianta:
= Suprafata desfasurata: 6200 mp
=Suprafata construita: 3100 mp

Situat in zona de servicii si industriala din Oradea, dispune de toate facilitatile, utilitati, acces facil , astfel prezinta o oportunitate de investitie in acest sector.

Pret de vanzare propus de proprietar: 28,5 euro/mp, negociabil
Agentia nu percepe comision de la cumparator!

Description of image
Comision 0

123.500 €

Teren intravilan de vanzare in Betfia, Bihor

Betfia

Cod: V4333 - P2597

Front stradal

19.00

Suprafata teren

3250.00

Utilitati Teren: Curent, Apa, Canalizare, Parcelabil, La sosea, Acces auto, Teren imprejmuit

Description of image
Comision 0

350.000 €

Teren cu doua case si cu PUZ pentru Bloc, zona Centru Civic, Oradea, Bihor

Oradea

Cod: V4111 - P2413

Suprafata teren

583.00

Utilitati Teren: Curent, Apa, Canalizare, Gaz, Fosa septica, CATV, Telefon, Acces internet, Fibra optica, Oportunitate de investitie, Constructie demolabila, La sosea, Acces auto, Teren imprejmuit

Description of image
Comision 0

50.350 €

Parcele de teren intravilan de vanzare,Sanmartin,Oradea,Bihor

Sanmartin

Cod: V4422 - P2809

Suprafata teren

530.00

Utilitati Teren: Curent, Apa, Canalizare, Gaz, Utilitati in zona, Oportunitate de investitie, Acces auto

Description of image
Comision 0

50.000 €

Teren intravilan de vânzare, dublu front stradal , Cihei, Sânmartin, Bihor

Cihei

Cod: V4450 - P2864

Front stradal

28.12

Suprafata teren

525.00

Utilitati Teren: Curent, Apa, Canalizare

Description of image
Comision 0

320.000 €

Teren intravilan mixt de vanzare zona Ogorului, Oradea, Bihor